Teknoloji

Firewalk ekibinden yeni PvP odaklı nişancı oyunu Concord geliyor

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Firewalk Studios, PvP tabanlı birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu Concord’u PlayStation 5 ve PC için duyurdu. Oyun 2024 yılında çıkacak.
 
Geliştirici ekip oyunla ilgili açıklama yaptı
 
 
 
Online odaklı Concord geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu ve ekipler oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. Bu kapsamda şu bilgileri aktardı: “Geçen ay Firewalk’ın PlayStation Studios’a katılacağı haberini paylaştıktan sonra bugün yeni oyunumuz Concord’u duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. PlayStation etkinliği sırasında duyurulan Concord, 2024’te PlayStation 5 ve PC’ye gelecek. .Oyunun temeli PvP ve online olacaktır.
 
Concord ile oyuncuları bir araya getirmek istiyoruz. Ana hedefimiz oyuncuların birbirleriyle ilişki kurması, sosyalleşmesi ve birbirlerine ilham vermesidir. Firewalk grubu olarak bu çok oyunculu yapımla birlikte heyecan verici bir deneyim sunmak istiyoruz. Oyunda beklenmedik anların paylaşılmasını istiyoruz ve temellerimizi buna göre atıyoruz.”
 
Yayınlanan kısa tanıtım fragmanı ile birlikte oyun hakkında pek bir şey göremesek de umarız keyifli bir deneyim bizlere aktarılır.
 
Concord duyuru fragmanı
 
 

adapazariajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu